Poszukujemy:

Asystent zespołu (m/k/d) (20-30 godz./tydz.)

CFos eMobility GmbH to firma typu start-up w samym sercu Bonn. Opracowujemy, programujemy, produkujemy i sprzedajemy wallboxy i zarządzanie ładunkami do ładowania samochodów elektrycznych. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i firmy. W naszym rozwijającym się zespole możesz spodziewać się wszechstronnych zadań i dużo pionierskiego ducha. Jeśli chcesz przyczynić się do dalszego rozwoju dynamicznej firmy, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień (drogą elektroniczną, telefoniczną oraz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego)
  • Przetwarzanie i wysyłanie ofert
  • Księgowość przygotowawcza (z DATEV Unternehmen Online)
  • Przyjęcie towarów i przygotowanie do wysyłki

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie zawodowe i kilkuletnie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku, najlepiej również w branży hotelarskiej
  • Zabawa z obsługą
  • Życzliwość w kontaktach z klientami i współpracownikami
  • Rzetelna i sumienna praca nawet w sytuacjach stresowych
  • Umiejętności organizacyjne i niezależny styl pracy oraz praktyczna mentalność
  • Doświadczenie w księgowości, zamiłowanie do liczb
  • Doskonała znajomość obsługi systemu Windows, programu Word i Excel

Oferujemy:

  • Atrakcyjne środowisko pracy w obiecującej branży
  • Możliwość zaprojektowania własnego miejsca pracy
  • Lokal w centralnej lokalizacji
  • Płaska hierarchia
  • Bilet do pracy

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Następnie prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne wraz z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i najwcześniejszym możliwym terminem rozpoczęcia pracy na adres: Christoph Lüders, bewerbung@cfos-emobility.de.