Keresünk:

Team Assistant (m/f/d) (20-30 óra/hét)

A cFos eMobility GmbH egy induló vállalkozás Bonn szívében. Elektromos autók töltésére szolgáló wallboxokat és terheléskezelőket fejlesztünk, programozunk, gyártunk és értékesítünk. Ügyfeleink mind magánügyfelek, mind vállalatok. Növekvő csapatunkban sokoldalú feladatokra és sok úttörő szellemre számíthat. Ha szeretne hozzájárulni egy dinamikusan fejlődő vállalat további fejlődéséhez, akkor a legjobb helyen jár.

Az Ön feladatai:

  • A megrendelések elfogadása és feldolgozása (e-mailben, telefonon és internetes üzletünkön keresztül)
  • Ajánlatok feldolgozása és küldése
  • Előkészítő könyvelés (a DATEV Unternehmen Online-nal)
  • Az áruk átvétele és a szállítás előkészítése

Az Ön profilja:

  • Végzett szakképzés és többéves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, lehetőleg a szállodaiparban is
  • Szórakozás a szolgáltatással
  • Barátságosság az ügyfelekkel és a kollégákkal való bánásmódban
  • Megbízható és lelkiismeretes munka stresszes helyzetekben is
  • Szervezési készségek és önálló munkastílus, valamint gyakorlatias mentalitás
  • Számviteli tapasztalat, affinitás a számok iránt
  • Kiváló ismeretek a Windows, a Word és az Excel használatában

Kínálunk:

  • Vonzó munkakörnyezet egy ígéretes iparágban
  • Lehetőség saját munkahely kialakítására
  • Központi helyen lévő telephelyek
  • Lapos hierarchiák
  • Állásjegy

Felkeltettük az érdeklődését? Ezután küldje el pályázati dokumentumait, beleértve a fizetési elvárásait és a legkorábbi lehetséges kezdési időpontot a következő címre: Christoph Lüders, bewerbung@cfos-emobility.de.