Asystent zespołu (m/k/d) (20-40 godzin/tydzień)

CFos eMobility GmbH to start-up w sercu Bonn pracujący nad zieloną transformacją energetyczną. Opracowujemy, programujemy, produkujemy i sprzedajemy stacje ładowania i oprogramowanie do zarządzania obciążeniem do ładowania samochodów elektrycznych zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm.

Jeśli również lubisz ten stale rozwijający się obszar, to trafiłeś we właściwe miejsce. W naszym zespole możesz spodziewać się wszechstronnych zadań i pionierskiego ducha. Szukamy Cię od zaraz, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Twoje zadania:

  • Zajmujesz się przychodzącymi zamówieniami
  • Koordynujesz wysyłkę, odbiór towarów i zwroty
  • Utrzymujesz i aktualizujesz nasze kanały mediów społecznościowych
  • Jesteś pierwszą osobą kontaktową dla naszych klientów i partnerów przez telefon
  • Organizujesz nasze biuro

Twój profil:

  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe lub masz doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku (najlepiej w sektorze hotelarskim, usługowym lub logistycznym)
  • Lubisz codzienny kontakt z klientami i współpracownikami oraz cenisz sobie przyjazną atmosferę
  • Pracujesz rzetelnie i sumiennie nawet w stresujących sytuacjach
  • Dzięki swoim umiejętnościom organizacyjnym, niezależnemu sposobowi pracy i praktycznemu podejściu, szybko zapoznajesz się z nowymi zadaniami
  • Bardzo dobra znajomość obsługi systemu Windows, programów Word i Excel
  • Doświadczenie w branży handlowej i zamiłowanie do liczb są dodatkowymi atutami

Twoja szansa:

  • Atrakcyjne środowisko pracy w obiecującej branży
  • Oferujemy zróżnicowaną i samodzielną pracę
  • Nasza siedziba znajduje się w centrum Bonn
  • Oferujemy elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu
  • Poznaj naszą kulturę korporacyjną: krótkie kanały komunikacji, samodzielność i płaskie hierarchie

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia na adres: