Support technikus (m/f/d) (20-40 óra/hét)

A cFos eMobility GmbH egy start-up vállalkozás Bonn szívében, amely a zöld energia átállásán dolgozik. Elektromos autók töltésére szolgáló wallboxokat és terheléskezelő szoftvereket fejlesztünk, programozunk, gyártunk és értékesítünk mind magánügyfelek, mind vállalatok számára.

Ha Ön is szereti ezt a folyamatosan fejlődő területet, akkor a legjobb helyen jár. Csapatunkban sokoldalú feladatokra és sok úttörő szellemre számíthatsz. Azonnal keresünk téged, teljes vagy részmunkaidőben.

Az Ön feladatai:

  • Ön kezeli Windows és Linux számítógépeket és szervereket
  • Gondoskodik a Shopify üzletünkről, a web és Wordpress oldalunkról
  • Ön részt vesz termékeink műszaki támogatásában
  • Ön karbantartja és frissíti a közösségi média csatornáinkat
  • Rövid promóciós és magyarázó filmeket készítesz YouTube-csatornánk számára

Az Ön profilja:

  • Ön szakképzést végzett vagy hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalattal rendelkezik
  • Ön a műszaki szakterületén a csúcson van
  • Érdekelnek az új témák, és szívesen dolgozol csapatban
  • Megbízhatóan és lelkiismeretesen dolgozol még stresszes helyzetekben is
  • Önálló munkamódszerének és gyakorlatias mentalitásának köszönhetően gyorsan beletanul az új feladatokba
  • JavaScript, Python vagy C++ programozási tapasztalat, valamint az elektronikával, TYPO3-mal, LimeSurvey-val vagy Odoo-val kapcsolatos tapasztalat előny

A te esélyed:

  • Vonzó munkakörnyezet egy ígéretes iparágban
  • Változatos és önálló munkát kínálunk Önnek
  • Telephelyünk központi helyen található Bonnban
  • Rugalmas munkaidőt és otthoni munkavégzés lehetőségét kínáljuk
  • Tapasztald meg vállalati kultúránkat: rövid kommunikációs csatornák, szeretsz egyedül lenni és lapos hierarchia

Felkeltettük az érdeklődését? Akkor küldje el jelentkezését fizetési elvárásaival együtt a következő címre: